Basista Darryl Jones wybrał nagłośnienie od QSC!

0

Gitarzysta basowy Darryl Jones, już od kilku lat wykorzystuje w swoich muzycznych projektach nagłośnienie marki QSC. Do swojego setupu dorzucił niedawno szerokopasmowe paczki K10.2 wraz z subwooferem KS212C.

Darryl Jones to gitarzysta basowy, który znany jest m.in. ze współpracy z kultowym zespołem The Rolling Stones. Ten amerykański basista koncertował i nagrywał z zespołem od 1993 roku, a w jego codziennej pracy i różnych projektach muzycznych towarzyszyły mu para aktywnych głośników QSC KW122 oraz subwoofer KW181.

Jakiś czas temu, Jones rozszerzył swój sprzęt nagłośnieniowy o kolejne aktywne kolumny głośnikowe tym razem serii QSC K10.2 z subwooferem kardioidalnym KS212C, które wykorzystywał także podczas europejskiej trasy koncertowej z gitarzystą Mike’em Sternem.

A oto kilka słów na ich temat od samego basisty: “Kolumny z serii K.2 mają zwarty dźwięk, który doskonale odtwarza brzmienie moje basu… Jeśli chodzi o subwoofer KS212C, to jestem pod jego ogromny wrażeniem! Dysponując tak potężnym dołem jaki reprodukuje i olbrzymią moc, nie muszę wcale go mocno rozkręcać. Dźwięk, które się z niego wydobywa  nigdy nie zaoferował mi żaden wzmacniacz basowy.”

Seria K.2 od QSC to jedne z najlepszych w swojej klasie aktywnych kolumn głośnikowych, które wybierane są przed profesjonalistów. Trwałość, elegancki design i wysokiej klasy brzmienie połączone z dużą funkcjonalnością i prostą obsługą sprawiło, że docenili je zarówno użytkownicy mobilni jak i instalatorzy. Każdy z modeli serii K.2 można wykorzystać zarówno jako główną linę nagłośnienia, a także jako monitor odsłuchowy. Możemy je także podwieszać, umieszczać na statywie, tak więc możliwości jest naprawdę sporo.

Więcej szczegółów na stronach:
Producent: https://www.qsc.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj