“Covered with Grey” – TRT zapowiada kolejnego singla

145

Na oficjalnym kanale YouTube formacji TRT pojawił się zwiastun singla pt. “Covered with Grey”. Piosenka pochodzi z nadchodzącego debiutanckiego albumu kapeli.

Jak informuje zespół, wkrótce poznamy także tytuł krążka. Premiera singla “Covered with Grey” zbiegnie się z nie lada wydarzeniem. Materiał na początku czerwca zostanie  przedpremierowo zaprezentowany na targach Midem we Francuskim Cannes z ramienia zawodowych konsultantów z USA  (Stephen – Craig Aristei / Creative Talent Managment oraz Glenn H. Friedman / The Music Umbrella).

Zespół TRT powstał w 2016 roku, założyli go byli muzycy takich kapel i projektów jak: The Bill, Hazael czy FL „Projekt Punk”. Pierwszym singlem zespołu, zawierającym dwa utwory był „Jeden” który znalazł się na wszystkich najważniejszych serwisach muzycznych takich jak Spotify, iTunes, Amazon i wiele innych. TRT dał poznać się jako wulkan scenicznej energii i mocnych riffów. Wspólne koncerty z zespołami Chemia, Acid Drinkers i Nocny Kochanek tylko to potwierdziły. Ostatnim singlem zespołu był “Battlefield” do którego grupa nakręciła teledysk.
Więcej o zespole na www.facebook.com/therattrappl