Audio Plus z nagrodą Top Builder 2022 za technologie sceniczne w Cavatina Hall!

0
Audio-Plus-Top-Builder-2022

Firma Audio Plus otrzymała nagrodę branży architektonicznej Top Builder 2022 za projekt, dostawę, instalację i integrację technologii scenicznych dla Cavatina Hall, w tym system dźwięku immersyjnego L-ISA od L-Acoustics.

Cavatina Hall to otwarta na początku roku sala koncertowa w Bielsku-Białej, wyjątkowa pod względem architektury i artystycznych celów. Firma Audio Plus dostarczyła i zamontowała tu innowacyjny system nagłośnieniowy, oparty na technologii dźwięku immersyjnego L-Acoustics L-ISA i rozbudowanej strukturze sieciowej, a także wszystkie pozostałe technologie sceniczne.

Tytułem TopBuilder – od wielu lat cenionym przez branżę – Redakcja i Rada Naukowa magazynu Builder już po raz 14. nagrodziła inwestorów, architektów, wykonawców oraz producentów za wyróżniające się na polskim rynku budowlanym realizacje i rozwiązania. W gronie zwycięskich produktów są zarówno nowości, innowacje, jak i towary zweryfikowane rynkowo, zaś wśród nagrodzonych usług – godne uwagi i modernizacje i instalacje.

Audio-Plus

Firma Audio Plus otrzymała nagrodę w kategorii Usługa/Innowacja za technologie sceniczne zainstalowane w Cavatina Hall. Instalacja obejmowała najnowocześniejsze rozwiązania sceniczne i audiowizualne, od mikrofonów przez śledzenie dźwiękiem i światłem, monitoring sceniczny, komunikację interkomową, kinotechnikę, oświetlenie, aż po informację wizualną dla gości. Systemy te złączono w zaawansowaną sieć cyfrowo-analogową, a zwieńczeniem całości jest immersyjny system nagłośnieniowy L-ISA marki L-Acoustics.

Więcej na temat tej niezwykłej instalacji można przeczytać w naszych publikacjach: TUTAJ

Nie pozostaje nic innego jak tylko cieszyć się, że branże budowlana i architektoniczna doceniają wagę dźwięku oraz jakości rozwiązań technologicznych. Cavatina Hall jest w tym zakresie w czołówce światowej wśród obiektów kulturalnych i komercyjnych. 

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj