Sennheiser SPORT True Wireless – nowe bezprzewodowe słuchawki dla aktywnych

1
Sennheiser-SPORT-True-Wireless

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe słuchawki SPORT True Wireless, które zapewnią entuzjastom fitnessu i sportowcom doskonałą jakość dźwięku, niezależnie od intensywności treningu, a wszystko dzięki unikatowej funkcji Adaptable Acoustic!

Unikatowa funkcja słuchawek Adaptable Acoustic daje możliwość wyboru otwartych lub zamkniętych adapterów do uszu, co pozwala sportowcom dostosować wrażenia słuchowe do uprawianego sportu!

Sennheiser-TrueResponse

Za wysoką jakość dźwięku odpowiadają znane już przetwornikowi Sennheiser TrueResponse znane już z wielu modeli, m.in customowych i świetnych monitorów dousznych Sennheiser FA 500 Custom. Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech system akustyczny bazuje na unikatowym 7-milimetrowym przetworniku dynamicznym, który zapewnia pełny bas i czysty dźwięk bez zniekształceń nawet przy dużej głośności. Nowe słuchawki umożliwiają sportowcom również kontrolę nad tym, jak odbierają dźwięk i postrzegają otoczenie. Funkcja Adaptable Acoustic pozwala użytkownikom wybrać otwarte lub zamknięte adaptery douszne i dostosować ustawienia equalizera w celu uzyskania idealnego, niestandardowego brzmienia do treningu.

Adaptable Acoustic: Dostosuj dźwięk do siebie i otoczenia

Sennheiser-SPORT-True-Wireless_uptone

Otwarte adaptery douszne w połączeniu z ustawieniami Aware EQ pomagają zredukować hałas przenoszony przez ciało i umożliwiają przenikanie niektórych dźwięków z zewnątrz w celu uzyskania lepszej świadomości otoczenia. W tym trybie biegacze słyszą mniej rozpraszających dźwięków, takich jak bicie własnego serca lub kroki, a więcej otoczenia, łącząc ulubioną playlistę z odgłosami natury lub miasta. Ci, którzy wolą własną muzykę w hałaśliwych salach gimnastycznych i nie chcą rozpraszać się tym, co dzieje się dookoła, odnajdą spokój dzięki zamkniętym adapterom i ustawieniom Focus EQ.

Oprócz ustawień Focus i Aware EQ w aplikacji Sennheiser Smart Control, użytkownicy mogą tworzyć w pełni konfigurowalne ustawienia dla swoich wrażeń odsłuchowych za pomocą funkcji Sound Check. Intuicyjna obsługa dotykowa SPORT True Wireless pozwala dostosować dźwięk do swoich preferencji i ułatwia dostęp do sterowania audio i asystentów głosowych. Kompatybilność z Bluetooth 5.2 i obsługa kodeków audio, takich jak SBC, AAC i aptX, ułatwiają również utrzymywanie łączności z urządzeniami mobilnymi, smartwatchami, telewizorami Smart TV i podłączonymi urządzeniami fitness.

„Każdy ruch podczas uprawiania sportu jest wyzwaniem dla słuchawek dousznych, które mają zapewniać doskonały dźwięk. Dla każdego, kto lubi słuchać muzyki podczas ćwiczeń, ważne jest, aby móc w pełni skoncentrować się na sporcie bez obawy, że słuchawki wyślizgną się z uszu. Ponieważ uszy mają unikatowy kształt i rozmiar, uniwersalna konstrukcja nie jest najlepsza, dlatego skupiliśmy się na opracowaniu w pełni konfigurowalnego rozwiązania, które zapewnia maksymalny komfort użytkowania i bezpieczne dopasowanie.”

– powiedział David Holm, menedżer ds. produktów sportowych Sennheiser

Ergonomiczna konstrukcja SPORT True Wireless została opracowana właśnie w tym celu. Słuchawki można dostosować za pomocą adapterów w trzech rozmiarach i czterech różnych pierścieni z zaczepami, aby sprawdziły się podczas dowolnego treningu. Dzięki klasie ochrony IP54 słuchawki SPORT True Wireless są odporne na kurz i zachlapania, a także z łatwością wytrzymują pot, bieganie w deszczu, a nawet treningi na plaży.

Sennheiser-SPORT-True-Wireless_case

Działają dłużej niż się spodziewasz!

SPORT True Wireless nie tylko sprosta wyzwaniom fizycznym. Żywotność baterii wynosząca 9 godzin i kolejne 18 godzin z etui ładującym zapewnia bezkompromisową wydajność na długie dystanse.

Ceny i dostępność

Sennheiser SPORT True Wireless będą dostępne w Polsce w maju 2022 w katalogowej cenie detalicznej 599 PLN.

W zestawie:

  • Słuchawki douszne SPORT True Wireless
  • Etui ładujące ze smyczą
  • Kabel ładujący USB-C
  • Zestawy adapterów do uszu zamkniętych i otwartych (S/M/L)
  • Zestawy zaczepów do uszu (N, S1, S2 , S3)
  • Krótka instrukcja obsługi i przewodnik bezpieczeństwa

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

Polecamy Waszej uwadzę poniższą recenzję, w której poznacie szczegółowo najnowsze słuchawki Sennheiser SPORT True Wireless:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj