Analog Cases – czyli jak dobrze zabezpieczyć sprzęt muzyczny

0
Analog-Cases-Sound-Station

Analog Cases to amerykańska firma i jednocześnie pierwsza na świecie, produkująca futerały, pokrowce, case’y dla mobilnych urządzeń muzycznych. Po czterech latach ich oferta znacząco się rozszerzyła, a dzięki firmie Sound Station jest także dostępna w Polsce. Sprawdźmy je zatem…

Za ciekawą i rzetelną opinie na ich temat, pokusił się Maciek Polański z kanału musoneo.com, który otrzymał od dystrybutora trzy różne rodzaje futerałów, dostępnych w ofercie. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo:

Firma Analog Cases została założona w 2018 roku w Los Angeles z myślą o zaspokojeniu potrzeb rosnącej grupy tzw. producentów mobilnych, którzy chcą tworzyć swoją muzykę w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie za pomocą swojego ulubionego grooveboksu, maszyny perkusyjnej i/lub ulubionego syntezatora. Z informacji na stronie producenta wynika, że inspiracją dla producenta – przynajmniej początkowo – były piękne, ponadczasowe analogowe urządzania, jednak w oferta dość szybko została rozszerzona o case’y dla urządzeń cyfrowych i samplerów. I choć firma istnieje na rynku od niespełna 4 lat, jej produkty są dostępne w wielu krajach na całym świecie, a od niedawna wybrane produkty dostępne są także w Polsce.

>>> Sprawdź cały asortyment produktów Analog Cases: https://soundstation.pl/pl/analog-cases <<<

Analog-Cases-Sound-Station

Wśród nich są m.in. torby do kontrolerów marki AKAI, popularnego mikrofonu Shure SM7B, rejestratorów marki Zoom interfejsów Universal Audio, multiefektów marki BOSS, a nawet syntezatorów Moog, Korg czy Arturia. Futerały dostępne są w formie sztywnych walizek podróżnych, futerałów z uchwytem bądź bez.

Więcej szczegółów
Producent: https://analogcases.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj