Allen & Heath prezentuje konsoletę dLive!

0

To już nie jest zabawka. Jeśli jesteś profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu, wiesz o czym mowa! Zatem zapraszamy na wieści o narzędziu, które może zmienić pracę na scenie w jeszcze bardziej efektywną!

dLife – wyposażona w nowości technologiczne, w niesamowicie intuicyjny interfejs użytkownika Harmony, stawia konsoletę na wysokich miejscach w branży.
W co więc Allen & Heath wyposażył dLive?

Rdzeń 96k/96bit XCVI Core, zapewnia przepustowość do 128 wejść z pełnym przetwarzaniem, oraz 16 powrotów stereo FX, oferując 160 wejść i 64 w pełni konfigurowalne szyny miksujące z pełnym ich przetwarzaniem. dLive wprowadza nową jakość przetwarzania i efektów w technologii DEEP w tym graficzny EQ, kompresory, kompresory wielopasmowe i dynamiczne EQ, możliwych do implementacji w 16 slotach FX.

Sterowanie układem I/O możliwe jest zarówno z poziomu konsolety jaki i modułów MixRack przez redundantne złącze Cat5 DX. Umożliwia to podłączenie do trzech modułów rozszerzających DM32. Dalsze podłączenia elementów systemu w sieci, możliwe są za pomocą pięciu 128-kanałowych portów I/O dla sieciowych kart audio, w tym Dante, Waves SG, ACE i MADI.
dLive, to konsoleta oferowana w trzech wersjach – S3000, S5000 i S7000.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę polskiego dystrybutora www.konsbud-audio.pl
Lub na stronę producenta www.allen-heath.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here