ALControl by Alcons Audio, czyli dedykowane oprogramowanie. [Prolight+Sound 2019]

0

ALControl to dedykowane do serii wzmacniaczy Sentinel, oprogramowanie, dzięki któremu można zarządzać systemami nagłośnieniowymi firmy Alcons Audio z dowolnego miejsca, mając dostęp do sieci.

Kończąc naszą wizytę na stoisku producenta podczas Prolight+Sound 2019, Tom Back przekazał nam jeszcze “kilka słów” 😉 na temat tego oprogramowania.

W skrócie można powiedzieć, że ALControl jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Proces konfiguracji na nim odbywa się bardzo szybko i jest możliwy nie tylko on-line ale także off-line. Kontrola i monitorowanie odbywa się w czasie rzeczywistym, pozwala sterować aż do 254 urządzeń i jest dostępna na komputer MAC i PC.

ALControl™ v1.6 Channel controller

Najnowsza dostępna wersja to ALControl 1.6 i jak ponownie zaznacza Tom Back, jest ona odpowiedzią na potrzeby i sugestie użytkowników.

Zapraszamy ponownie do poniższego materiału video, w którym współtwórca firmy Alcons Audio – Tom Back, pokrótce omawia strukturę tego zaawansowanego jednak bardzo przejrzystego i możliwego do spersonalizowania softu – ALControl ver.1.6

Więcej szczegółów
Producent: https://www.alconsaudio.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here