Fender z kolekcją gitar The Game Of Thrones

0

Prawdę mówiąc, nie znam nikogo poza moją Mamą, kto by nie obejrzał choć jednego odcinka “Gry o Tron”. Wychodzi na to, że szef Fendera również ma świra na punkcie tego serialu, bo wraz z zarządem spółki postanowili wypuścić trzy specjalne modele dedykowane powieści “Pieśń lodu i ognia” autorstwa George’a R.R. Martina, na podstawie której powstał kultowy już serial.

Trzy gitary, trzy rodziny i trzy ceny.
Pierwszą z gitar jest niesamowita Game of Thrones House Stark – Telecaster kosztująca zaledwie 25 000$, czyli jakieś 96 500 zł …
Drugą gitarą jest Game of Thrones House Lannister – Jaguar warta 30 000$, a trzecią najdroższa Game of Thrones House Targaryen – Stratocaster, którą wyceniono na skromne 35 000$.
Każda z gitar opatrzona jest herbem rodziny, której jest dedykowana, pieczołowicie przygotowanymi emblematami i szczegółami znanymi z Gro o Tron.

Cóż, opisywanie instrumentów wydaje się kompletnie niepotrzebne, gdyż już sam widok fenderków powala na łopatki. Szczegółowo poznacie je na stronie producenta, którą znajdziecie poniżej.
Zachęcamy jeszcze do posłuchania wyjątkowego coveru tematu muzycznego serialu, za którego wykonanie wzięli się trzej gitarzyści – Nuno Bettencourt, Scott Ian i Tom Morello.

Więcej szczegółów
Producent: www.fender.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here