AKG DMS 100/300: nowe, cyfrowe bezprzewodowe systemy mikrofonowe!

0

Podczas NAMM Show 2019, firma AKG, zaprezentowała nowe,  cyfrowe bezprzewodowe systemy mikrofonowe DMS100 i DMS300. Każdy z nich będzie dostępny w wersji z mikrofonem doręcznym lub bodypackiem.

Prostsze i bardziej kompaktowe rozwiązania, dedykowane będą dla szerokiego grona odbiorców. Od muzyków, prezenterów po sektor edukacyjno-konferencyjny.

Zapraszamy do obejrzenie krótkiej prezentacji nowych systemów podczas NAMM Show 2019:

Jak zapewnia producent, nowe i profesjonalne cyfrowe systemy bezprzewodowe AKG DMS100 i DMS300 dedykowane dla wykonawców i prezenterów łączą w sobie jakość dźwięku AKG i cztery (DMS100) lub osiem kanałów (DMS300) obsługi nadajników jednocześnie, wolne od licencji działanie w paśmie 2,4 GHz z zaawansowanymi funkcjami zabezpieczeń, wydłużony czas pracy na baterii i łatwą obsługę. Zarówno DMS100 jak i DMS300, dostępne są w dwóch wersjach: z wysokiej jakości ręcznym mikrofonem AKG lub z bodypackiem. Bodypack jest gotowy do użycia z instrumentami ale może być również połączony z szeroką gamą zestawów słuchawkowych AKG lub mikrofonów przypinanych (dostępnych osobno) dla śpiewaków lub prezenterów.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.akg.com/MicrophoneSystemsWireless
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj