Wybierz swojego KETRONA!

0
Ketron

Nie wiesz czym różni się KETRON SD7 od SD9? Nic nie szkodzi. KETRON Polska przygotował proste i bardzo przejrzyste porównanie swoich instrumentów, które rozwieje Wasze wątpliwości!

Włoska marka KETRON zadomowiła się na dobre na polskim rynku muzycznym oferując świetne keyboardy, arrangery, muzyczne stacje robocze i moduły brzmieniowe. Wysoka jakość instrumentów i oferowane możliwości, a także sprawny polskojęzyczny support polskiego dystrybutora firmy FX Music i Bartka Krzemińskiego, który na temat KETRONÓW wie wszystko (dosłownie wszystko!) sprawia, że popularność tych instrumentów jest ogromna.

ketron-sd9_sd90

Warto dodać, że instrumenty KETRON można rozszerzać o dodatkowe, stale rozszerzane akompaniamenty i style, które kupimy w formie pendrive’ów: TUTAJ

Poniżej przykład Pendrive 9PDKP1, który można zainstalować zarówno w modelu SD7 jak i SD9 (wersje modułowe również są obsługiwane).

Wracając jednak do meritum sprawy…

Jeśli zastanawiasz się czym różnią się poszczególne instrumenty marki KETRON, w poniższym linku znajdziesz ich porównanie, które powinno pomóc przy wyborze.

Instrumenty KETRON – Tabela porównawcza

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ketron.it/en
Dystrybutor: https://fxmusic.pl / https://ketron.pl

Więcej publikacji KETRON: TUTAJ
Więcej publikacji FX MUSIC: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj