Ultrazaawansowana technologia z tradycją Moog – Subsequent 37 CV

0

Niemalże każda informacja płynąca z firmy Moog, to absolutna świętość dla wszystkich tych, którzy muzykę traktują nad wyraz serio. Firma doskonale wie, że muzyka to swoiste Sacrum, czego dowodzi tworząc Subsequent 37 CV.

Dosłownie chwilę temu przeczytaliśmy na stronie Moog o najnowszym dziele spod znaku marki. Subsequent 37 CV to narzędzie pracy, instrument z najwyższej półki. Limitowana edycja opiewa na maksymalnie 2000 sztuk. Ten potężny syntezator analogowy jest następcą Sub 37 Tribute Edition.

Głównymi różnicami pomiędzy pierwowzorem, a unowocześnionym właśnie syntezatorem jest dodanie czterech przyporządkowanych wyjść CV i dwóch przypisanych wyjść Gate do łączności z wieloma formatami i modułowymi systemów Eurorack.

Wszystkie egzemplarze firma buduje na terenie Stanów Zjednoczonych, a pierwsze 125 sztuk już dzisiaj będą budowane na żywo podczas zaczynającej się właśnie imprezy MoogFest 2017. Syntezator zbudowano z najwyższej jakości materiałów, począwszy od wyselekcjonowanego drewna będącego składową obudowy, przez aluminium, a na podzespołach elektronicznych kończąc.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.moogmusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here