T-Rex Replicator Junior Tape Echo

0

Pamiętam jak dziś, gdy znalazłem pierwsze wzmianki o replikatorze firmy T-rex. Niedowierzanie, ale i ekscytacja pomysłowością zapierała dech w piersiach. Dziś przyszedł czas na wnioski i poprawki, wraz z mniejszym bratem Junior Tape Echo.

O pierwszej odsłonie T-Rex Replicator pisaliśmy w artykule T-Rex Replicator – “Powrót do przeszłości”. Od tego czasu minęło zaledwie sześć miesięcy, a dziś mamy znowu niewątpliwą przyjemność zaprezentować Wam wyczyny firmy T-Rex.

T-Rex Replicator Junior Tape EchoTym razem do czynienia mamy z młodszym, delikatnie uproszczonym młodszym bratem o nazwie T-Rex Replicator Junior Tape Echo.
Zasada działania i podstawowe funkcje zostały niezmiennie zachowane. Uproszczono jednak manipulowanie parametrami, odjęto kilka potencjometrów, ale przede wszystkim pozwolono na zakup urządzenia mniej majętnym klientom marki.

T-Rex Replicator Junior Tape Echo to wciąż w pełni analogowy efekt echa, jaki usłyszymy na starych taśmach magnetofonowych. Nadal do czynienia będziemy mieli ze zużywaniem się taśmy i dynamiczną zmianą parametrów brzmieniowych z tego wynikających.

Więcej info znajdziecie na stronie producenta www.t-rex-effects.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here