[TEST] Pianino cyfrowe DYNATONE DPS-105

0
Dynatone-DPS-105

Pod koniec ubiegłego roku testowaliśmy dla Was domowe pianino cyfrowe Dynatone DPS-95, którego oferowane możliwości w stosunku do ceny wypadły bardzo dobrze. Teraz czas na model DPS-105, który na warsztat testowały wziął Paweł Lemański z kanału muzykuj.com.

Pianina cyfrowe Dynatone to instrumenty oferującą dobrą jakość wykonania, brzmienia i klawiatury ze stosunkowo niewielkie pieniądze. Do tego nie można odmówić im interesującego wyglądu zwłaszcza w modelach z wyższej półki jak tytułowy DPS-105, czy testowany przez nas niedawno DPS-95. (TEST: TUTAJ)

Dynatone-DPS-95

Patrząc na specyfikacje obu instrumentów, wydaje się że mamy do czynienia dokładnie z tym samym instrumentem. Skąd zatem tak znacząca różnica w cenie? (ok. 2.000 PLN) Chodzi przede wszystkim o klawiaturę, która w przypadku modelu DPS-105 zrobiona jest z drewna! Dodatkowo producent deklarował w nim poprawę jakości niektórych brzmień. Jak jest w rzeczywistości? Zapraszamy do obszernego testu, a najlepiej obu aby wybrać optymalny model dla siebie. Wszystkie oferowane są dodatkowo w trzech wykończeniach do wyboru: biały, czarny i palisandrowy. Sugerowana cena Dynatone DPS-105: 7.590 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.dynatone.co.kr/eng
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj