Nord Stage 3 z nagrodą “TEC Awards” 2018:

0

Kolejną nagrodą tegorocznych TEC Awards pochwalić się może osławiona już wielokrotnie seria Stage 3 od Nord Keyboards. Przedstawiamy kilka przyczyn kolejnego sukcesu marki.

Nord Stage 3 to absolutnie pełnoprawne instrumenty do tworzenia muzyki na wielu poziomach i płaszczyznach. Cechuje je wyjątkowa klawiatura różna w zależności o wybranego modelu, oraz potężny pakiet funkcjonalności, dzięki któremu artysta jest w stanie stworzyć niemalże wszystko co potrzebne mu w jego utworze.

Każdy model oferuje trzy niezależne sekcje odpowiedzialne za generowanie dźwięku:

  • Sekcja PIANO posiada 2GB pamięci na próbki fortepianów i pianin elektrycznych (Nord Piano Library). Dodano także specjalne filtry, a polifonia to obecnie 120 głosów.
  • Sekcja ORGAN wykorzystuje emulacje instrumentów elektromechanicznych i tranzystorowych zapożyczonych z organów C2D. Do dyspozycji mamy też nowe modele piszczałkowych organów Principal Pipe. Na uwag zasługuje także ulepszona symulacja „wirujących” głośników.
  • Sekcja SYNTH oparta jest na silniku syntezatora Nord Lead A1. Charakteryzuje się większą polifonią – 34 głosy i pamięcią 480MB. Na pokładzie także nowe typy oscylatora.

Więcej info:
Producent: www.nordkeyboards.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here