SoundMiT International Sound Summit

0

Już za niespełna tydzień, bo 14 i 15 listopada odbędzie się wirtualne wydanie Sound Summit. Podczas imprezy zaprezentuje się ponad 60 wystawców oraz cała masa gości, takich, jak Dave Smith, Suzanne Ciani, Roger Linn i Chris Meyer. Wraz ze startem wydarzenia, uczestnicy zyskają także dostęp do zestawu ekskluzywnych filmów.

W tych ciężkich dla rynku muzycznego czasach wirtualne wydarzenia syntezatorowe robią coraz większe wrażenie. Po październikowym Synthbooth poprzeczka w tej dziedzinie podniesiona została bardzo wysoko, jednak organizatorzy SoundMiT uważają, że z powodzeniem sprostają wyzwaniu.

Postanowiliśmy wesprzeć wszystkie firmy z sektora, oferując im niespotykaną widoczność. Uczestnictwo w w SoundMiT nie jest tylko wizytówką, ale prawdziwym wirtualnym doświadczeniem, w którym producenci instrumentów muzycznych będą mogli spotkać się z gośćmi, dziennikarzami i międzynarodowymi nabywcami.

Sound Summit zostanie podzielony na trzy części:

  • Wystawy: Wirtualne stoiska będą otwarte przez cały weekend. Uczestnicy będą mogli sprawdzić nowości dotyczące produktów, obejrzeć pokazy i porozmawiać z producentami.
  • Wirtualne wywiady: seria transmitowanych na żywo wywiadów ze świata syntezatorów i muzyki elektronicznej.
  • Występy muzyczne: międzynarodowa muzyka na żywo. Wystąpią artyści tacy, jak Benge, Doug Lynner i Illusion of Safety.

Organizatorzy SoundMiT, w odróżnieniu od październikowego Synthbooth korzystać będą z własnej internetowej platformy konferencyjnej do prowadzenia wydarzenia.

Pełny harmonogram nie został jeszcze ogłoszony. Udział w SoundMiT jest całkowicie bezpłatny i otwarty dla każdego. Aby w pełni wykorzystać ofertę, wystarczy się zarejestrować.

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here