Roland RD-88 z najnowszym systemem syntezy ZEN-Core

0

Roland RD-88, mający premierę w tym roku, to wszechstronne stage piano zarówno dla występów na żywo jak i pracy w studio. Na pokładzie znajdziecie m.in wyselekcjonowane brzmienia akustyczne i elektryczne wykorzystujące ten sam system syntezy ZEN-Core, który znajduje się we flagowej serii FANTOM.

O pianinie scenicznym Roland RD-88 pisaliśmy już kilkukrotnie, dlatego odsyłamy Was do naszych publikacji TUTAJ, jak i na stronę producenta: https://www.roland.com/pl

Dziś zapraszamy Was do ciekawego materiału video, w którym Max Fattori gra na RD-88 z podkładem z ZEN-Core wprost z serii FANTOM:

Czym jest system syntezy Roland ZEN-Core?

System syntezy ZEN-Core opiera się na prawie pięćdziesięciu latach badań i rozwoju syntezatorów – i to można od razu usłyszeć. Odtwarza brzmienia naszych klasycznych syntezatorów analogowych i vintage oraz nowoczesnych syntezatorów cyfrowych, a jednocześnie oferuje nowe brzmienia których nigdy wcześniej nie słyszano. Ale co sprawia, że brzmi tak dobrze?

Roland przygotował dedykowaną stronę, w której szczegółowo omawia tę technologię, dlatego zapraszam Was TUTAJ: https://www.roland.com/pl/zen-core

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here