Roland RD-2000 Stage Piano jeszcze potężniejszy!

722

Wraz z najnowszą aktualizacją do wersji 2.0, znane i lubiane stage piano Roland RD-2000 zyskało nowe możliwości brzmieniowe! Instrument obsługuje teraz nowe rozszerzenie German Concert V-Piano Expansion dostępne w Roland Cloud!

Wraz z aktualizacją do wersji 2.0, Roland RD-2000 obsługuje nowe rozszerzenie German Concert V-Piano Expansion dostępne w Roland Cloud. Uzupełniając fabrycznie załadowany instrument V-Piano, to potężne rozszerzenie dostarcza wszechstronne nowe brzmienie oparte o ikoniczny niemiecki fortepian koncertowy w stylu D.

Udoskonalone funkcje modelowania opracowane dla rozszerzenia German Concert oferują nowe możliwości tonalne, które są podkreślone przez 17 gotowych do gry patchy. W przypadku pracy solowej dźwięk jest naturalny i niezwykle czuły, z bogatym wydźwiękiem harmonicznych podtekstami i nieprzewidywalnymi barwami, które inspirują do zatracenia się w muzyce. Do gry zespołowej to rozszerzenie zapewnia muskulaturę i prezencję, których potrzebujesz, aby przebić się przez gęste miksy zespołów na scenie.

Roland RD-2000 to instrument typu stage piano, który sprosta najbardziej wymagającym muzykom i artystom scenicznym. Rozbudowany interfejs użytkownika, dwa silniki brzmieniowe i wiele, wiele więcej, powodują iż jest on jednym z flagowych produktów marki z rodzaju zaawansowanych instrumentów klawiszowych.

Roland RD-2000

RD-2000, to również w pełni akustyczne brzmienia generowane przez dwa zaawansowane silniki brzmieniowe: V-Piano Technology oraz osławiony SuperNATURAL. Do dyspozycji otrzymujemy również masę efektów, wśród których warto wymienić chociażby Sympathetic Resonance, cztery systemu Modulation FX, Reverb’y, Delay’e i inne.

Więcej szczegółów: https://www.roland.com/pl/rd-2000