Roland FANTOM z najnowszą aktualizacją 1.50! Co nowego?

0

Roland przygotował najnowszą aktualizację 1.50 dla użytkowników nowej serii instrumentów klawiszowych FANTOM. Co nowego czeka na Was i jak sprawnie przejść przez proces aktualizacji? Zapraszamy do artykułu poniżej!

Jak zapowiada producent, aktualizacja systemu FANTOM do wersji 1.50 zapewni więcej mocy syntezatorom serii FANTOM. Uzyskacie dostęp do nowych brzmień akustycznych SuperNATURAL i pierwszego 32-pasmowego Vocodera stereo. Możesz także importować i eksportować banki brzmień ZEN-Core wraz z innymi nowymi funkcjami. Dzięki tysiącom dźwięków dostępnych teraz w FANTOM pokochacie nowe funkcje wyszukiwania i oceniania. Możecie teraz także przeszukiwać wbudowaną bibliotekę brzmień, filtrować je według kategorii i oceniać, aby łatwo znaleźć swoje ulubione barwy.

Więcej szczegółów
https://www.roland.com/pl/fantom_series

Jak przejść sprawnie i bez problemów prze proces instalacji aktualizacji? Tego dowiecie się ze specjalnego poradnika video, który przygotował producent:

Poza wspomnianym poradnikiem dotyczącą instalacji aktualizacji, producent przygotował także cały zestaw instruktażowych materiałów video, dotyczących wszystkich możliwości jakie czekają na Was w najnowszej wersji softu:

Zapraszamy także do naszej obszernej publikacji na temat nowej serii klawiszy Roland FANTOM:

Nowy Roland FANTOM już dostępny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here