Roland DP603 – Smukłe i stylowe pianino cyfrowe

0

Kiedy Twój dom wygląda, jak z pierwszych stron ARCHITECTURAL DIGEST, nie chciałbyś zaburzyć tej perfekcji staromodnym i brzydkim pianinem, które za nic nie wpasuje się w idealną scenerię pokoju.

Z rozwiązaniem przyjdzie Roland DP603 – nowe pianino cyfrowe, którego stylowy kształt i minimalistyczny design będą doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza.

Uroda DP603 nie jest jednak tylko powierzchowna. Pianino wyposażone jest bowiem w najnowszy system modelowania brzmienia fortepianowego SuperNATURAL, niezwykle ekspresyjną klawiaturę PHA-50, oraz możliwość łączności bezprzewodowej z tabletem lub smartphonem. Łącząc w sobie klasyczne brzmienie i współczesne wzornictwo, Roland DP603 jest idealny dla nowoczesnego pianisty.

Roland DP603 wyróżnia się spośród innych modeli dostępnych na rynku.
Smukłe i stylowe, pozbawione niepotrzebnych ozdób, linii i zagięć, wyposażone  w zintegrowaną pokrywę z systemem dyskretnego i miękkiego domyku, zabezpiecza elegancką klawiaturę. Mimo kompaktowych 35 cm (13,5 cala) głębokości, DP603 oferuje taką samą trwałość, z jakiej seria DP słynie od 2003 roku.

roland-dp603-cb-digitale-piano-c
Wyraź siebie za pomocą modelowania brzmieniowego SuperNATURAL i wrażliwej klawiatury PHA-50

Tam, gdzie styl spotyka się z solidnością

Roland DP603 łączy minimalizm wyglądu z zaawansowaną technologią, która sprawia, że gra na tym instrumencie staje się spełnieniem marzeń. To najnowsze pianino cyfrowe zawiera w sobie ten sam silnik dźwięku, co flagowe modele Roland LX/HP.
Grający szybko zauważy korzyść z modułowania brzmieniowego SuperNATURAL, które bezbłędnie odtwarza bogatą i dynamiczną reakcję instrumentu akustycznego.

Dodatkowym atutem stanie się również klawiatura PHA-50, która choć wykonana z drewna i elementów odlewanych, sprawiać będzie wrażenie wykonanej tradycyjnie z kości słoniowej, ale bez konieczności konserwacji i dodatkowych kosztów.

dp603_pe-f_open-e_gal

Pokładowy system głośników zawarty w DP603 zapewni ciepłe, otulające brzmienie, a regulacja głośności umożliwia dopasowanie wolumenu adekwatnie do upodobań.
To pianino idzie o krok dalej – może stać się głośnikiem bezprzewodowym, dzięki czemu nie będzie konieczne zagracanie mieszkania dodatkowym sprzętem Hi-Fi lub Stereo. Korzystając z technologii bezprzewodowej Bluetooth, wystarczy podłączyć Roland DP603 do smartphonu lub tabletu, a następnie odtwarzać ulubione utwory przez głośniki wewnętrzne pianina.
…albo jeszcze lepiej – poddać się muzyce i grać razem z nią.

piano_partner_digiscore_lite_gal
Ucz się szybciej ze Zintegrowanym Systemem Edukacji i bezprzewodowym połączeniem z       Piano Apps

Nauka gry na pianinie zwykle odbywa się w samotności. Jednak Roland pozwala rozwijać się krok po kroku razem z DP603.
Pianino wyposażone jest w 300 utworów treningowych, dzięki którym twoje umiejętności poprawią się w mgnieniu oka.

Funkcjami dodatkowymi są:

  • Wbudowany metronom
  • Twin Piano – funkcja pozwalająca na naukę gry wraz z nauczycielem w tym samym czasie
  • Możliwość zapisu utworów na nośniku USB
  • Bezprzewodowe lub kablowe połączenie z tabletem pozwalające na dostęp do wielu popularnych aplikacji z ćwiczeniami praktycznymi, jak np. Roland Piano Partner 2, który wyświetli utwory wbudowane w DP603 na ekranie twojego tabletu.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Roland Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here