PREMIERY! KORG Modwave, ARP 2600 M i miniKORG 700 FS

1

Znamy pierwsze nowości marki KORG szykowane na 2021. Przed Wami trzy nowe syntezatory: Modwave, ARP 2600 M i miniKORG 700 FS.

Korg modwave to instrument czerpiący inspirację z legendarnego KORG-a DW-8000, którego produkcja została zapoczątkowana w 1985 roku jednak jest wykorzystywany z powodzeniem do dnia dzisiejszego. Jak zapewnia producent, nowy syntezator opiera się na dziedzictwie DW z niewiarygodnie głębokimi oscylatorami wavetable, wspaniałymi filtrami, pierwszą w historii modulacją opartą na Kaoss Physics, niezrównaną polifonią, niezwykle elastyczną modulacją i oraz motion sequencing 2.0.

Więcej szczegółów: https://www.korg.com/modwave


Kolejna premiera to KORG ARP2600 M. Ten semi-modularny syntezator czerpie rzecz jasna z kultowego ARP 2600. Firma KORG zaprezentowała swoją wizję tego instrumentu wzbogacając go o nowoczesną łączność, w tym obsługę kontrolera USB typu plug and play. Do tego bardziej kompaktowy i przenośny format, który jest zdecydowanie bardziej przyjaznym dla współpracy z komputerami.

Więcej szczegółów: https://www.korg.com/arp2600_m


Na koniec miniKORG 700FS w limitowanej edycji z dedykowanym oldschoolowym casem. Jest to ukłon w stronę monofonicznego syntezatora miniKORG 700 wydanego w roku 1973. MiniKORG 700FS to autentyczne odrodzenie miniKORG 700S (ulepszona wersja miniKORG 700), który został wydany w następnym roku. Ulepszony miniKORG 700FS oferuje dodatkowe funkcje, takie jak arpeggiator, pogłos sprężynowy i aftertouch. MiniKORG 700FS to w pełni zrealizowany analogowy syntezator, który został opracowany we współpracy z projektantem oryginału – Fumio Mieda.

Więcej szczegółów: https://www.korg.com/minikorg_700fs

Dystrybucja: https://megamusic.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj