Nowy syntezator analogowy MOOG MAVIS już w Polsce!

1
Moog-Mavis-juz-w-Polsce

Zaprezentowany w czerwcu nowy, półmodularny syntezator analogowy MOOG Mavis, jest już dostępny w autoryzowanych sklepach w Polsce. Przypomnijmy, że po wyjęciu z pudełka trzeba go jeszcze złożyć! 🙂

Moog Mavis to najnowszy półmodularny syntezator analogowy Mooga, przeznaczony do samodzielnego montażu. Praktycznie każdy może szybko złożyć własny syntezator analogowy, by cieszyć się bogatym brzmieniem, z jakiego znany jest Moog. Wspominaliśmy o nim szerzej TUTAJ, przy okazji premiery.

W skrócie… Syntezator wyposażony jest w jednooktawową klawiaturę, więc natychmiast zaczniesz na nim grać bez potrzeby podłączania dodatkowego wyposażenia (oprócz głośnika lub słuchawek). Może działać samodzielnie lub jako moduł Eurorack 44 HP – po wyjęciu z obudowy może stać się modułem (44HP) gotowym do zainstalowania w systemie Eurorack lub może być używany wraz z innymi półmodularnymi instrumentami Mooga.

Moog-Mavis

Mavis to ciekawy instrument zarówno dla początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych adeptów syntezay. Łączy tradycyjną syntezę subtraktywną z adytywnym składaniem fal, co zachęca do odkrywania nowych brzmień. Do tego jest tani, kompaktowy i przyjemny w obsłudze.

Główne cechy:

  • Wbudowana klawiatura z funkcją Glide i Keyboard Scale
  • Pełnozakresowy oscylator analogowy
  • Analogowy filtr drabinkowy Audio Rate LFO i 4-stopniowy generator obwiedni
  • Diodowy Wavefolder
  • Patchowalny obwód Sample and Hold (S+H)
  • 24-punktowy Patchbay
  • Pokrywa ochronna

Syntezator jest już dostępny w autoryzowanych sklepach w  Polsce [Lista TUTAJ]. Jego sugerowana cena to 1888 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.moogmusic.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj