Nowa kolekcja darmowych brzmień dla Nord Wave 2

0

Nord Wave 2 doczekał się kolejnej paczki darmowych brzmień. Tym razem i tak już obszerną bibliotekę instrumentu możecie wzbogacić o brzmienia autorstwa amerykańskiego pianisty Parrisa Bowensa.

Nord Keyboards zaprezentowało niedawno wyjątkową kolekcję patchy od znanego klawiszowca i producenta Parrisa Bowensa. Muzyk związany jest z takimi twórcami i zespołami, jak Tye Tribbett, Timbaland, The Roots, Janet Jackson, Brandy. Nowa, sygnowana paczka brzmień to istna mieszanka gatunków takich jak Philly Soul, Gospel, Hip-Hop i RnB i obejmuje klasyczne lead’y, fat pady, basy, dźwięki hybrydowe i wiele więcej.

“Moja twórczość wywodzi się z Gospelu, Neo-soulu i Hip-Hopu. Inspiracją dla  tej kolekcji brzmień było to, co osiągnąłem jako muzyk – biorąc udział w różnych nagraniach i we wszelkich trasach koncertowych. Jestem przekonany, że to będzie coś rewelacyjnego dla tych, którzy kiedykolwiek interesowali się tym, co robię.”
– mówi Parris Bowens

Nord Wave 2, który miał premierę w styczniu tego roku, to potężny instrument o wyjątkowych możliwościach brzmieniowych. Syntezator pozwala na zaawansowane tworzenie warstw, nakładanie klasycznych przebiegów fal i sampli oraz dopasowywanie brzmienia dosłownie w locie. Po więcej informacji o Nord Wave 2 zapraszamy Was do naszych publikacji, które znajdziecie pod adresem https://uptone.pl/tag/nord-wave-2/.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.nordkeyboards.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here