NAMM2019: Większe możliwości z Roland GO:PIANO 88!

0

Miła niespodzianka od firmy Roland! Dwa lata po premierze kompaktowego pianina cyfrowego dla początkujących GO:PIANO, producent wprowadza jego 88-klawiszową wersję! Poznajcie Roland GO:PIANO 88.

Jednak to nie jedyna zmiana w stosunku do mniejszego brata. Dzięki większym rozmiarom, producent rozszerzył nieco możliwości panelu przedniego o kilka dodatkowych skrótów, dzięki którym poruszanie się po najważniejszych funkcjach instrumentu będzie jeszcze szybsze.

Z pewnością wielu z was ucieszy fakt, że Roland zaproponował większą wersję tego popularnego instrumentu, bo o ile mniejszy model jest bez wątpienia w czołówce przenośnych instrumentów tak model 88-klawiszowy pozwala na granie bardziej bogatego i rozpiętego repertuaru. Nadal jednak mamy do czynienia z instrumentem przenośnym gdyż jego waga wynosi zaledwie 7,5 kg.

Przeczytaj także o ROLAND GO:PIANO: uptone.pl/pianosynth/roland-gopiano-z-pelnowymiarowa-i-realistyczna-klawiatura

Jeśli chodzi o pozostałe parametry to większość się nie zmieniła, choć jak czytamy w specyfikacji, producent, zrezygnował tutaj z funkcji recordera oraz ograniczył ilość brzmień do 4 podstawowych (piaon, e.piano, organ, strings). Większe rozmiary pozwoliły natomiast na zastosowanie mocniejszych głośników.

Więcej szczegółów przedstawimy wkrótce, a póki co zapraszamy na stronę producenta.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.roland.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here