NAMM2018: Bezkompromisowy Roland GP609

0

Jeśli mowa o profesjonalnych rozwiązaniach, Roland wie jak istnieć na rynku. Nowy fortepian GP609 jest tego absolutnie idealnym przykładem. Nawiązując do całej 300 letniej historii fortepianów, Roland tworzy instrument, który najprawdopodobniej spełni wymagania najbardziej wymagających artystów.

Nie będziemy pisać o wykonaniu, gdyż linia fortepianów GP osławiona została zanim trafiła na rynek. Drewniana obudowa, ciężka, majestatyczna konstrukcja wyraźnie pokazuje, że podczas projektowania GP609 nie mogło być mowy o kompromisach. Instrument miał być, i coś nam się wydaje że jest, instrumentem kompletnym. Fortepianem dla artystów, którzy nie bacząc na koszty, poszukują idealnego brzmienia i stylu. Takim właśnie jest Roland GP609.

Fortepian posiada oczywiście pełnowymiarową klawiaturę PHA-50 z 88 klawiszami. Za brzmienie odpowiada sprawdzony silnik SuperNATURAL Piano Modeling.
Pisanie pełnej specyfikacji jest w tym przypadku kompletnie bezzasadne, gdyż GP609 ma dokładnie to, czego poszukują pianiści. Za emisję dźwięku odpowiada 5 głośników: 20 W, oraz 2×12 W i 2×11 W.

Więcej info:
Producent: www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here