Będzie gorąco. Xxanaxx wyrusza w “Ciepło Tour”.

0

Może z racji nadchodzącej wiosny, a może w zmęczeniu chłodem, zespół XXANAXX postanowił wyruszyć w rozgrzewającą i zaskakującą trasę koncertową o nazwie Ciepło Tour.

Trasa będzie iście wyjątkowa, bo podczas zapowiedzianych koncertów usłyszymy zespół w nietypowym, akustycznym wydaniu. Specjalne aranże i oprawa wizualna pozwolą usłyszeć muzykę XXANAXX w zupełnie nowej odsłonie. Wiosenna wersja Ciepło Tour urozmaicona będzie o obecność dodatkowych instrumentalistów: wiolonczelistki, skrzypka i wibrafonisty. Nad oprawą wizualną będzie czuwał VJ FkS (Marcin Nadjenow).

XXANAXX wystąpi 22 marca wystąpi w krakowskim Studiu, a dzień później w centrum koncertowym A2 we Wrocławiu. 

Bilety w cenie od 35 zł (Kraków) i 39 zł (Wrocław) do kupienia na www.ebilet.pl.

XXANAXX zadebiutowali w 2012 roku singlem “Disappear”. Choć ich nazwa pochodzi od leku psychotropowego (xanax), stanowią swego rodzaju przystań spokoju na polskiej scenie elektronicznej. O sobie mówią, że ich celem jest wprowadzanie słuchacza “w wyższy stan relaksu”. Muzyka Xxanaxxu jest dość chłodna, pełno w niej elektronicznych, często oldschoolowych brzmień i ciekawych przestrzeni. Zespół wystąpił m.in. na festiwalach Open’er, Audioriver i Męskie Granie.

Więcej o XXANAXX znajdziecie na www.facebook.com/xxanaxxmusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj