Moog Matriarch i Grandmother w limitowanej, czarnej edycji

0

Moog postanowił oddać swego rodzaju hołd starszym, a jednocześnie ponadczasowym systemom modularnym, tworząc limitowaną, czarną edycję  swoich najnowszych syntezatorów semimodularnych Matriarch i Grandmother. Zobaczcie jak się prezentują!

Oba syntezatory prezentowaliśmy Wam już kilkukrotnie na łamach naszego portalu, więc po więcej szczegółów na ich temat odsyłamy Was w odpowiednie miejsca:

Jak komentuje producent: “Czerń odzwierciedla idealną równowagę między klasyką i nowoczesnością. Łączy historię wczesnych systemów modularnych Mooga ze współczesnymi zaawansowanymi maszynami do kreatywnego projektowania dźwięku, jakimi są bezsprzecznie Matriarch i Grandmother.”

Do klasycznych modularnych syntezatorów Mooga, zaprojektowanych przez Boba Mooga w latach 60. i 70., bezpośrednio nawiązują zastosowane w syntezatorze Grandmother obwody i pogłos sprężynowy. Dzięki postępowi elektroniki moc i bogactwo dźwięku wydobywającego się z tego niedużego syntezatora tworzą brzmieniowy wachlarz kolorów o niezmierzonej urodzie.

Matriarch jest twórczym rozwinięciem semimodularnego konceptu, jaki sprawdził się w syntezatorze Grandmother. Matriarch brzmi potężnie i kremowo. Jego oscylatory brzmią tak tłusto, że czasem wystarczy jeden, żeby uzyskać poszukiwany efekt. Dzięki niezwykle rozbudowanym możliwościom łączenia modułów trudno znaleźć kombinację niemożliwą do zrealizowania.

Oba syntezatory w ciemnej wersji kolorystycznej tworzą zupełnie nowy styl, który jednocześnie jest mocno osadzony w tradycji i równie mocno nawiązuje do innowacji.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.moogmusic.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here