Masterclass z Herbie Hancockiem

0

Odnosząca w ostatnich latach ogromny sukces strona Masterclass dorobiła się kolejnej wielkiej gwiazdy. Po takich osobistościach jak Hans Zimmer czy Christina Aguilera, nadszedł czas na legendarnego artystę Jazzowego. Panie i Panowie, Masterclass z Herbie Hancockiem.

Kariera tego znakomitego pianisty rozpoczęła się niepozornie, bo w salonie jego rodziców. Gdy puszczano płyty, Herbie starał się zapamiętywać każdy szczegół odgrywając po kolei interesujące go utwory.

Masterclass, to strona, która od pewnego czasu święci triumfy. Teraz każdy ma szansę na lekcję z mistrzem. Zajęcia odbywać się będą poprzez udostępnione filmy instruktażowe, w których to znajdziemy zagadnienia zarówno z kompozycji, jak i harmonii oraz oczywiście improwizacji. Warto wiedzieć, iż Hancock nie stroni od innych gatunków muzycznych. I tak, niejednokrotnie zapewne usłyszymy zagrywki bluesowe i pochody akordowe dla mnie wytrawnych muzyków.
Koszt subskrybcji to 90$. Może i to niemało, ale przejście przez wszystkie etapy Masterclass’y z Harbie Hancockiem chyba jest tyle warte, prawda?

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.masterclass.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here