Kawai MP Stage Piano nagrodzone przez Musical Merchandise Review

0

Pianina cyfrowe z serii MP firmy Kawai otrzymały nagrodę “Dealer’s Choice” przyznaną przez amerykański magazyn branżowy Musical Merchandise Review – trzeci rok z rzędu!

Nie dziwi nas, że seria MP ponownie została okrzyknięta najlepszym profesjonalnym keyboardem cyfrowym roku.– mówi Alan Palmer, Digital Product Manager w Kawai America Corporation. „Ciągle otrzymujemy pozytywne recenzje od właścicieli instrumentów z serii MP, którzy chwalą ich brzmienie, wygląd i wszechstronność, ale przede wszystkim płynną i wrażliwą na dotyk klawiaturę.

Kawai MP11SE

Kawai MP11SE i MP7SE to wysokiej klasy cyfrowe pianina sceniczne do użytku profesjonalnego, łączące w sobie solidną konstrukcję z ekspresyjną technologią dźwięku Harmonic Imaging XL oraz realistycznymi brzmieniami instrumentów akustycznych i elektronicznych.

Kawai MP7SE

Nagrodę w kategorii “Pro Digital Keyboard Line of the Year” otrzymały już w roku 2018, 2019 i 2020, a inne produkty Kawai zdobywają uznanie magazynu Musical Merchandise Review konsekwentnie od roku 2000.

Sugerowana ceny:
Kawai MP11SE – ok 9.600 zł
Kawai MP7SE – ok 6.300 zł

O obu instrumentach pisaliśmy m.in. w poniższym artykule:

[VIDEO] KAWAI MP7SE oraz MP11SE: Profesjonalne pianina sceniczne!

Więcej szczegółów
Producent: http://kawai.pl
Dystrybutor: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here