Co oferuje nowe pianino cyfrowe Casio Privia PX-770

0

Nowy model Casio PX-770 uzupełnia uznaną serię pianin cyfrowych PRIVIA. Elegancki design, realistyczna klawiatura oraz wysokiej jakości brzmienia zadowolą także bardziej wybrednych pianistów.

Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za ten instrument wydaje się bardzo atrakcyjna zwłaszcza jak spojrzymy na jego możliwości. Jak zapewnia producent, “nowy model Casio PX-770 został wyposażony w ceniony przez profesjonalistów moduł brzmieniowy, charakteryzuje się nowym, stereofonicznym brzmieniem fortepianu, które ożywia instrument realistycznym rezonansem tłumików, obejmującym nie tylko struny, ale i cały instrument”. Na pokładzie wysokiej jakości 19 brzmień, które możemy dodatkowo łączyć w warstwy.

3-czujnikowa, świetnie prezentująca się klawiatura Scaled Hammer Action II odpowiada za realistycznie i naturalne odczucia podczas gry. Mamy także możliwość ustawienia czułości klawiatury, która pozwala dostosować instrument do Waszych możliwości i stylu gry, a zmienna reakcja młotków wiernie oddaje opóźnienie pomiędzy uderzeniem klawisza i wydobyciem dźwięku.

Na pokładzie znajdziemy także dwa gniazda słuchawkowe, które zapewnią komfort cichej gry bez angażowania słuchu pozostałych domowników, a także wiele przydatnych funkcji edukacyjnych.

Casio Privia PX-770 dostępny jest w czarnym, brązowym oraz białym wykończeniu, a jego sugerowana cena to 3.399 zł.

Więcej szczegółów:
Producent: casiomusic.pl/produkt/pianina-cyfrowe/privia/casio-px-770
Dystrybutor: www.emuzyk.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here