Bezpłatna biblioteka brzmień “ALGORHYTHMS” do syntezatorów Modal COBALT!

1

Modal Electronics wprowadza nową, bezpłatną biblioteka brzmień AlgoRhythms dla syntezatorów serii COBALT. Zawiera ona 30 unikatowych brzmień, 20 sekwencji, 25 rytmicznych dźwięków i 5 niezwykle ekspresyjnych odgłosów, od razu gotowych do produkcji muzyki i występów.

Zapraszamy TUTAJ, by pobrać ten darmowy pakiet!

Zapraszamy do poniższego materiału wideo, w którym usłyszycie możliwości nowej biblioteki brzmieniowej:

Kolekcja AlgoRhythms koncentruje się na rytmicznych brzmieniach, które przyprawią produkcje muzyczne i występy na żywo polirytmiczną barwą.

Nie można zaprzeczyć, że wraz z aftertouch, bogatą matrycą modułów i trójtaktowymi LFO (2 polifoniczne i 1 globalny), użytkownik korzysta z rytmicznych presetów do serii COBALT, które są rozproszone po fabrycznych bankach presetów.

Tym razem firma Modal Electronics postawiła swojemu zespołowi projektantów dźwięku wyzwanie: uzbrój społeczność Modala w gotowy pakiet pełen pulsujących tekstur, reagujący na subtelną modulację i mapowany do dotykowej kontroli, by móc zmieniać dźwięk w locie. Wynik: AlgoRhythms.

Oto kolekcja 30 unikatowych brzmień, 20 sekwencji, 25 dźwięków rytmicznych oraz 5 dźwięków niezwykle ekspresyjnych i skoncentrowanych na wydajności, które pokazują pełną moc, jaką zapewnia aktualizacja oprogramowania do wersji 1.1.

Od pulsujących podkładów, po ostre solówki i mocne basy – biblioteka AlgoRhythms zawiera wszystko, co kieruje kreatywnym produkcjom z mocnymi rytmami.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.modalelectronics.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj