“Życie, hej, to ja!” – nowy singiel Tomasza Łosowskiego!

1

Już za miesiąc, swoją premierę będzie miał dwupłytowy album z okazji jubileuszu 30-lecia pracy artystycznej Tomasza Łosowskiego. Wczoraj odbyła się premiera singla “Życie, hej, to ja!”, który zapowiada nadchodzącą płytę. Posłuchajcie!

Utwór wokalny pt. „Życie hej, to ja!” to bonus, który zostanie wydany na dwupłytowym albumie z okazji jubileuszu 30-lecia pracy artystycznej Tomasza Łosowskiego (perkusisty zespołu Kombi). Co ciekawe, partie instrumentalne zostały zarejestrowane 20 lat temu, a wokal Justyny Panfilewicz został nagrany w lipcu 2021r.

Utwór: „Życie, hej, to ja!”

  • Tekst – Jacek Cygan
  • muzyka – Tomasz Łosowski
  • wokal – Justyna Panfilewicz
  • Gitary – Jacek Królik
  • Gitara basowa – Wojtek Pilichowski
  • Perkusja i programowanie instrumentów klawiszowych – Tomasz Łosowski

Album zostanie wydany przez wydawnictwo MTJ. Data premiery płyty to 26.11.2021r.

Tomasz-Łosowski
Tomasz Łosowski

Tomasz Łosowski – perkusista, kompozytor, wszechstronny muzyk sesyjny, edukator. Autor pierwszej profesjonalnej szkoły video na perkusję w Polsce. Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej, brał udział w nagraniu przeszło pięćdziesięciu płyt, w tym trzech solowych. Jest uznanym wykładowcą, prowadzącym warsztaty muzyczne i pokazy perkusyjne „drum clinic” na terenie całego kraju. Wielokrotnie nagradzany jako najlepszy perkusista przez branżowe czasopisma muzyczne.  Uhonorowany nagrodą Gloria Artist (z okazji 30-lecia pracy artystycznej).

Więcej szczegółów: https://tomasz.losowski.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj