Zestawy perkusyjne Pearl Roadshow jeszcze lepsze!

157
Pearl-Roadshow-RS525SBCC706_CharcoalMetallic
Pearl Roadshow [RS525SBCC706 CharcoalMetallic]

Wśród licznych nowości marki Pearl Drums jakie mieliśmy okazję przedstawiać Wam w tym roku, nie sposób pominąć jednego z najpopularniejszych zestawów. Najnowsza odsłona niezwykle popularnych zestawów Roadshow przeszła znaczącą metamorfozę.

Rok 2021 dobiega końca, a wraz z nim kończy się wyjątkowy moment dla firmy Pearl Drums, w którym to perkusyjny gigant obchodził 75-lecie swojego istnienia. Więcej na ten temat pisaliśmy: TUTAJ

Perkusyjne rewelacje na 75-lecie Pearl Drums

Choć w szerokiej gamie nowości znalazły się konstrukcje topowe i wyjątkowe to nie można pominąć ulepszonych i przeprojektowanych zestawów serii Roadshow, które są jednym z najczęściej wybieranych i jednocześnie najbardziej przestępnych cenowo modeli.

Przede wszystkim decydując się na model z serii Pearl Roadshow dostajemy na start wszystko czego potrzebujemy do gry i to już od kwoty ok. 2.000 PLN!

Nowe korpusy wykonano z 6 warstw topoli formowanych tak, aby stworzyć spójną komorę rezonansową dla mocy, tonu i odpowiedniego wybrzmienia. Do tego krawędzie są ręcznie wycinane pod kątem 45 stopni dla precyzyjnego kontaktu z naciągami perkusyjnymi.

Jak zapewnia producent, dołączony hardware nie ma sobie równych w swojej klasie. Wszystkie lugi i okucia są solidne, a statywy są w pełni regulowane i podwójnie wzmocnione.

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com/eu
Dystrybutor: https://www.silesiamusiccenter.pl

Więcej newsów Pearl Drums: TUTAJ