Z systemem Pearl ICON Rack stworzysz wymarzony set perkusyjny!

0

Jeśli twój zestaw perkusyjny wymaga ponadprzeciętnych i ponadstandardowych rozwiązań jego konfiguracji to osprzęt ICON Rack od Pearl Drums może być dokładnie tym czego szukasz!

W tym roku systemy serii ICON Rack od Pearl Drums obchodzą 35-lecie swojego istnienia, o czym wspominaliśmy w artykule: https://uptone.pl/perkusja/pearl-drums-rozszerza-mozliwosci-systemu-icon-rack. Przez wszystkie lata, rozwiązania te pozwalały stworzyć wyjątkowe zestawy perkusyjne znacznie wybiegające ponad standardowe rozwiązania jakie znamy na codzień z naszych scen.

Firma Pearl Drums zdaje sobie sprawę doskonale z tego, że dla wielu perkusistów, budowanie swojego zestawu perkusyjnego to nie tylko ustawienia bębnów i przymocowanie blach, ale także sposób na zaprezentowanie własnego indywidualnego stylu wizualnego. Dlatego też w 2019 producent znacząco rozbudowuje system ICON Rack proponując kolejne nowe opcje montażu i ulepszenia.

Wszystkie szczegóły na temat elementów jakie znajdują się w serii ICON Rack znajdziecie na stronie: www.pearleurope.com/product/drum-racks

Opatentowana przez markę Pearl Drums antypoślizgowa, rurowa konstrukcja ram wyróżnia je na tle innych producentów. System ICON Rack zapewnia niezależne ustawienie wysokości każdej z rur, a ich kwadratowa, aluminiowa konstrukcja daje gwarancję, że zamontowane holdery nie będą się przekręcały i zmieniały pozycji. Każda noga posiada szybkozłączki i klamry pamięci, aby za każdym razem zapewnić szybkie i dokładne rozłożenie ramy.

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here