[VIDEO] Gretsch CATALINA CLUB w wykończeniu “Bronze Sparkle”

0

Bronze Sparkle to bez wątpienia piękne wykończenie, które zostało wprowadzone do zestawów Gretsch CATALINA CLUB w ubiegłym roku. Jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda z bliska i poznać jego detale to koniecznie zobaczcie najnowsze video.

Firma GEWA Music (GEWA Drums), dystrybutor marki Gretsch Drums w Polsce zapełnia powoli swój kanał video na YouTube ciekawymi prezentacjami i materiałami video. Najnowszy film to krótka prezentacja zestawu perkusyjnego Gretsch CATALINA CLUB w wykończeniu “Bronze Sparkle”, która powstała w bydgoskim sklepie muzycznym DRUM CENTER. Zapraszamy do oglądania:

O zestawie Gretsch CATALINA CLUB…

Catalina Club to zestaw perkusyjny amerykańskiego producenta Gretsch, cieszący się szczególnie popularnością w grupie początkujących i średniozaawansowanych perkusistów ze względu na bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Aktualnie dostępny jest w trzech konfiguracjach, a każda z nich może być w zestawie z werblem lub bez.

7-warstwowe korpusy bębnów wykonano z drewna mahoniowego, czego efektem jest ciepłe, ciemne, nieco vintage’owe brzmienie. Na uwagę zasługują krawędzie ścięte pod kątem 30-stopni, podobnie jak we flagowym modelu Gretsch USA Custom. Zastosowano tutaj także system podwieszenia tomów GTS, który nie ingerując w korpusy, pozwala na ich maksymalny rezonans i wybrzmienie. Znajdziemy tu także 1,6mm obręcze “Triple Flanged”, a każdy bęben jest fabrycznie wyposażony w naciąg Remo.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.gretschdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj