V-DRUMS HEROES, czyli sposób na zdobycie ok. 8.000 PLN od marki Roland!

0

“POKAŻ JAK GRASZ I WYGRAJ PRODUKTY PERKUSYJNE ROLAND O WARTOŚCI 2000 EURO” – to hasło nowej akcji V-Drums Heroes, organizowanej przez markę Roland!

Zestawy Roland TD-11 i TD-25 V-Drums są używane przez wielu perkusistów, którzy dzięki ich funkcjom ulepszają swoje umiejętności. Od profesjonalistów i nauczycieli do entuzjastów, którzy chcą się rozwijać. Każdy może cieszyć się tym co oferują serie TD-11 i TD-25: brzmienie, grywalność i wytrzymałość, które ulepszą Twoją grę – z kilkoma inteligentnymi funkcjami, które pomogą Ci rozwinąć Twoje umiejętności, niezależnie od Twojego poziomu.

Roland daje wszystkich perkusistom możliwość wygrania paczki produktów perkusyjnych – niezależnie czy już grałeś na V-Drums czy dopiero zanurzasz się w tym ekscytującym świecie elektronicznych perkusji.

ZASADY KONKURSU:

  1. Nagraj film za pomocą swojego smartfona, podczas gry na Twoim zestawie TD-11 lub TD-25 V-Drums (film nie może być dłuższy niż minuta)
  2. Alternatywnie możesz odwiedzić sklepu partnerskie Rolanda i nagrać w sklepie swój filmik
  3. Umieść swój film na Instagramie używając hasztagów #TD11hero (do występów TD-11) lub #TD25hero (dla występów z TD-25)
  4. Dołączyłeś do konkursu! Film pojawi się na kanale poniżej, odnajdziemy wszystkich, którzy umieszczą odpowiedni wpis z poprawnym hasztagiem
  5. Zwycięzcy zostaną ogłoszenie w poniedziałek 18 grudnia 2017

Szczegółowe informacja na stronie: pl.rolandeasteurope.com/vdrumsheroes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here