TAMA Starclassic Performer BB w wykończeniu Coral Red Sparkle

0

Tama Starclassic Performer to zestaw nie nowy jednak warto o nim przypomnieć zwłaszcza, że w oko wpadł nam ostatnio model w wykończeniu Coral Red Sparkle prezentujący się naprawdę okazale.

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że zestawy z serii Starclassic to szeroka gama instrumentów perkusyjnych skierowanych do profesjonalnych muzyków. To co wyróżnia serię Performer BB to, jak wynika z nazwy, połączenie drewna brzozy i bubbingi do budowy korpusów. Dzięki takiemu połączeniu udało się uzyskać potężne i bardzo plastyczne brzmienie.

Dodatkowo, jak informuje producent, modele z roku 2016 posiadają osprzęt zaczerpnięty z customowych modeli STAR: system Quick-Lock, Tom Holder MTH1000 (w przypadku bass drumów dziurawionych), który uzupełnił stosowany nadal hardware klasyczny dla serii Starclassic.

Oferta wykończeń i konfiguracji jest także wyjątkowo szeroka, a dodatkowo jak przystało na profesjonalny instrument, oprócz gotowych rozwiązań mamy możliwość stworzenia własnego zestawu, dobierając każdy element osobno z bardzo szerokiej palety rozmiarów.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.tama.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj