Na rynku wzmacniaczy gitarowych sporadycznie pojawia się produkt całkowicie oryginalny, wynikający z zapotrzebowania gitarzystów. Seria Stomp-Head to może nie całkiem nowy ale jak najbardziej dobrze przemyślany pomysł przeniesienia wzmacniacza z kolumny wprost do pedalboardu.

Opisywany poniżej model , 2.CL, to mniejszy brat okrętu flagowego Taurusa, czyli 5-tki. Trójmiejscy fachowcy znaleźli niszę na gitarowym rynku, konstruując pełnoprawny wzmacniacz, wyposażony we wszystkie podstawowe funkcje (dwa, niezależne kanały, pętla efektów ) dodając kilka bardzo przydatnych a spotykanych z reguły tylko w bardzo drogich konstrukcjach funkcji, takich jak m.in symulacja kolumny głośnikowej (bardzo dobrej jakości swoją drogą !), wyjście słuchawkowe, przycisk mute oraz boost.

467f192Jak się to sprawdza w praktyce ? Ano sprawdza się doskonale ! Jako użytkownik opisywanego tu modelu, miałem okazję zagrać kilkanaście koncertów (dużych plenerów ) oraz stosować w domu do home recordingu. Niezależnie od sytuacji, urządzenie spisywalo się na medal i stanowi doskonałą alternatywę dla mojego dużego,drogiego i bardzo ciężkiego wzmacniacza rodem ze słonecznej Kalifornii.

Tradycyjnie po szczegółowe informacje na temat specyfikacji oraz dostępności serii Stomp-Head, zapraszamy na stronę oraz fan-page producenta.
http://www.taurus-amp.pl/
https://www.facebook.com/TaurusAmplification
37ab426

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj