Tama S.L.P. G-Bubinga powraca!

194
Tama-S.L.P.-G-Bubinga-14x6

Po 5 latach, japońska Tama ponownie przywraca do życia renomowany werbel S.L.P. G-Bubinga w rozmiarze 14″x6″. Przyjrzyjmy się zatem specyfikacji…

Z myślą o perkusistach poszukujących wyróżniającego się brzmienia, firma Tama stworzyła serię werbli Sound Lab Project (SLP). Seria ta, to jak twierdzi sam producent wszechstronność i otwartość na różne potrzeby muzyków i ich brzmienia. Od klasycznych materiałów takich jak klon, orzech czy brzoza można spotkać także drewna egzotyczne jak np. testowany przez nas niedawno werbel TAMA S.L.P. G-Kapur 14″x6″ Limited Edition, czy właśnie najnowszy, prezentowany tutaj S.L.P. G-Bubinga.

Tama-S.L.P.-G-Bubinga-14x6

Reedycja werbla perkusyjnego S.L.P. G-Bubinga 14″x6″ posiada 12-warstwową skorupę o grubości 10 mm, z zewnętrzną warstwą z pikowanej bubingi. Do tego stalowe obręcze Mighty Hoop (grubość 2,3 mm, 10 otworów) i niezależne lugi Starclassic o niskiej masie, które zapewnić mają pełny i naturalny rezonans, a uzyskany dźwięk jest niezwykle mocny z bogactwem niskich tonów. Werbel ma dość szerokie i uniwersalne zastosowanie jednak jak można przypuszczać, najlepiej sprawdzi się w muzyce popowej, R&B, rockowej czy country.

Tama-S.L.P.-G-Bubinga-14x6

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

CZYTAJ TAKŻE:

Werbel TAMA S.L.P. G-Kapur 14″x6″ Limited Edition [TEST & VIDEO]