Nowe sygnowane pałki Zack Grooves od Meinl Stick & Brush!

189
ZACK-GROOVES-SIGNATURE-STICK---SB606

Perkusista Zack Graybeal skontaktował się z marką Meinl Stick & Brush w celu znalezienia dla siebie idealnych pałek perkusyjnych. W efekcie stworzono sygnowany przez Zacka model, który charakteryzuje się unikalną kombinacją wagi, średnicy i długości.

Przedstawiamy nowe sygnowane pałki MEINL SB606 Hickory Zack Grooves! Zack Graybeal znany także jako Zack Grooves, potrzebował pałek perkusyjnych, które byłyby przedłużeniem jego rąk i reagowałyby zgodnie z jego zamiarami – niezależnie od sytuacji, w której się znajdzie. Wspólnie z firmą Meinl Stick & Brush opracowali odpowiednią dla niego pałkę, która charakteryzuje się unikalną kombinacją wagi, średnicy i długości.

ZACK GROOVES SIGNATURE STICK - SB606

„Moją misją było znalezienie idealnej pałki perkusyjnej, która sprawdzałaby się równie dobrze we wszystkich stylach muzycznych. Potrzebowałem czegoś wystarczająco lekkiego na standardowe koncerty jazzowe w barach, ale także czegoś wystarczająco ciężkiego i wytrzymałego do rockowych kawałków. I powiem Wam, że zespół Meinl Stick & Brush spełnił wszystkie moje wymagania i stworzył pałki idealne!”

– komentuje Zack Grooves

Specyfikacja techniczna SB606:

  • Średnica: 0,550’’ (14 mm)
  • Długość: 16,5″ (419 mm)
  • Taper: długi
  • Typ główki: oval
  • Materiał: amerykańska hikora

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlstickandbrush.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution