Tama Club-JAM Suitcase & Cocktail-JAM Mini, czyli kompakty na każdą okazję!

1

Z perkusją jak z autem, na miasto lepiej wbijać się czymś bardziej kompaktowym 🙂 Dlatego też w ofercie marki TAMA Drums pojawiły się kolejne mobilne zestawy perkusyjne. Przed Wami Club-JAM Suitcase oraz Cocktail-JAM Mini.

Składany bęben basowy? Oczywiście! To właśnie najbardziej charakterystyczny element nowego zestawu Tama Club-JAM Suitcase. Bęben basowy o głębokości 15″ i średnicy 16″, możemy podzielić na dwie części i spakować do walizki razem z tomem i tom-tomem. Łatwy i szybki sposób pakowania zdecydowanie ułatwia transport.

Tama Club-JAM Suitcase został wykonany z lipy w wykończeniu Indigo Sparkle. Bęben basowy posiada drewniane obręcze, a podstawowa konfiguracja obejmuje: bęben basowy 16″x15″ z podstawką (bass lifter) i mocowaniem talerza, tom tom 10″x7″ z mocowaniem oraz floor tom 12″x6″. Zestaw rozszerzony obejmuje również osprzęt: statyw hi-hatu, stopka i stołek.


Potrzebujecie jeszcze czegoś mniejszego?

Proszę bardzo! Kolejna nowość to ultra-kompaktowy zestaw perkusyjny Tama Cocktail-JAM Mini Kit. Średnica bębnów jest o 2 cale mniejsza niż w pełnowymiarowym zestawie Cocktail-JAM, a do tego zachowuje tę samą konfigurację. Całość wraz z hardware mieści się w dwóch torbach, które mamy w komplecie.

W zestawie otrzymamy także dwa ramiona mocujące tom, pojedynczą stopę bębna basowego oraz tłumik bębna basowego Sound Focus Pad. Wersja rozszerzona to dodatkowo mocowania talerza i hi-hatu.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj