Sześć serii, sześciu producentów blach perkusyjnych w jednym miejscu!

0

Oferta jak w każdej branży jest ogromna i nie jest lekko się w tym odnaleźć. Dzisiaj Artur Lutyński – bębniarz kapeli ANEKE – przedstawi wam sześć serii talerzy perkusyjnych, sześciu różnych producentów, które zostały zauważone w minionym roku.

Zaznaczamy, że kolejność prezentowanych modeli jest przypadkowa.

Z powrotem
Następny

Zildjian S Family

Zildjian_S_Family

Zildjian S Family to najnowsza seria produkowana przez potentata branży talerzowej. Produkt Zildjiana ma zapełnić półkę półprofesjonalnych blach, wypychając tym samym serię ZHT i ma stać się przystępny cenowo dla perkusistów. Spore logo z literką S ma przypominać tradycję Zildjiana w nazwach serii tak jak K, A, czy też Z, no i w konsekwencji ma dobrze się kojarzyć klientowi. Jak zwykle Zildjian poszedł szeroko i w swój katalog wrzucił aż 38 opcji wyboru serii S Family, w tym mamy możliwość wyboru pomiędzy grubościami thin, medium thin, medium i rock. Blachy wykonane są ze stopu B12 i wykańczane na wysoki połysk.

Seria S Family w brzmieniu nie jest zbyt subtelna, ale za to idealnie przebija się atakiem i jasnym brzemieniem przez ścianę instrumentów. Ciekawostką nowej serii Zildjiana może być 10” hihat.

  • Więcej szczegółów na stronie producenta zildjian.com
  • Polskim przedstawicielem marki jest firma ADA-MUSIC
Z powrotem
Następny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj