Legenda wraca do Gdańska. Koncert Illusion w klubie B90

0

Znają ich nie tylko osoby urodzone przed początkiem nowego wieku. I nic dziwnego, nie można nie wiedzieć o zespole, który odcisnął tak mocne piętno w świecie polskiej muzyki rockowej. Legendarny Illusion już niedługo zagrzmi na deskach klubu B90.

Nie chcę pisać wam całego burzliwego życiorysu zespołu, bo przewijania myszką nie byłoby końca. I jestem pewna, że skoro tu trafiliście, to doskonale wiecie, kim jest Illusion i jak wielkim wydarzeniem jest ten koncert. Tym bardziej zagrany w oryginalnym składzie zespołu: Tomasz „Lipa” Lipnicki, Paweł Herbasch, Jerzy „Jerry” Rutkowski oraz Jarek Śmigiel.

Jeśli macie chwilkę czasu, a nie znacie pełnej historii dziejów tej kapeli, przeczytajcie o nich na oficjalnej stronie, profilu lub nawet na stronie wydarzenia. Ja po prostu nie będę zabierała wam czasu na czytanie, w momencie, kiedy chcecie dowiedzieć się KIEDY DO CHOLERY TEN KONCERT.

Już, już 🙂

Koncert moi drodzy odbędzie się 3 marca 2017 o godzinie 19:00 w klubie B90 w Gdańsku.

Bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż) / 60 zł (w dniu koncertu) kupicie online na tickets.soundrive.pl i www.eventim.pl alboo w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

I co ważne, serwis tickets.soundrive.pl zorganizował promocję, w której możecie otrzymać darmowe bilety, czyli przy zakupie:

5 biletów – 1 gratis
7 biletów – 2 gratis
10 biletów – 3 gratis!!!

Poniżej znajdziecie obiecane linki:
strona koncertu: www.b90.pl/koncerty/illusion
profil zespołu na FB: www.facebook.com/pg/IllusionPL
oficjalna strona zespołu: www.illusion.pl

A tak swoją drogą, mamy nadzieję, że już niedługo uda nam się przeprowadzić dla was wywiad z Illusion – ale to jeszcze pozostaje w sferze marzeń, także ciiiii;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here