Shure ogłasza konkurs „Drum Mastery 2019”

0

Skończyliście 18 lat i nie wyobrażacie sobie życia bez perkusji? Chcecie się doskonalić, ale wciąż brakuje Wam pieniędzy na warsztaty? Weźcie udział w konkursie organizowanym przez Shure i podbijcie świat beatów dzięki “Drum Mastery 2019”.

„Drum Mastery 2019” to ogólnoświatowy konkurs dla osób, które ukończyły 18 lat i osiągnęły pełnoletniość zgodnie z prawem kraju zamieszkania. Łatwo nie będzie, tym bardziej, że podstawowe zadanie konkursowe wymagać będzie od Was unikalnych umiejętności. Zatem, co musicie zrobić:

1. nakręcić film, w którym udowodnicie, że jesteście kreatywni oraz posiadacie właśnie te wspomniane, niemal unikalne umiejętności gry na zestawie perkusyjnym. Nagranie oczywiście a’capella – czyli bez jakiegokolwiek podkładu,
2. wybierzecie sprzęt Shure, który chcielibyście wygrać w konkursie (aby to zrobić, należy skorzystać ze specjalnego konfiguratora dostępnego na stronie konkursowej),
3. w terminie do 15 kwietnia 2019 wyślecie formularz zgłoszeniowy dostępny na drum-mastery.shure.com.

Na poszczególne filmy głosować można do 6 maja. Tylko filmy, które otrzymają powyżej 50 głosów przejdą do kolejnego etapu, czyli oceny jury. W ostatecznym etapie pozostanie tylko trójka najlepszych a zwycięzcy zostaną wybrani do 9 lipca 2019 roku.

Czy jest o co walczyć? W naszej opinii bardzo! Pierwsze miejsce w „Drum Mastery 2019” oznacza całkowicie opłacone pięć dni w Londynie (z podróżą do celu włącznie), by tam odbyć warsztaty w Metropolis Studios. Wisienką na zwycięskim torcie będzie sprzęt Shure o wartości około 5000 USD.

Laureaci drugiej i trzeciej nagrody wezmą do domu sprzęt Shure o wartości odpowiednio około 3000 USD i 1000 USD.

Więcej informacji na stronie drum-mastery.shure.com.

To jak, macie jakieś unikalne zdolności? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here