Roland V-Drums TD-27KV z rozbudowaną video-prezentacją

0

Od premiery pierwszego zestawu perkusyjnego z serii V-Drums firma Roland stara się prześcignąć samą siebie, dążąc do zrobienia jednej rzeczy – stworzenia najbardziej naturalnego pod względem brzmienia i odczucia gry cyfrowego zestawu perkusyjnego. Nowe technologie i rozwiązania sprawiają, że czasem potrafimy się pogubić w morzu oferowanych możliwości, dlatego właśnie powstają samouczki, takie, jak ten najnowszy, dotyczący modelu V-Drums TD-27KV.

V-Drums TD-27KV zadebiutował na rynku dobrych kilka miesięcy temu i od tej pory cieszy się sporą popularnością. Chcąc wyjść naprzeciw potrzebom klientów, producent zdecydował się wypuścić obszerną, ponad dwudziestominutową video-prezentację.

Dowiecie się z niej m.in. jak konfigurować pady, jak grać, by wyciągnąć z padów 500% ekspresji, poznacie obszary i powierzchnie gry na padach, poznacie szczegółowo moduł brzmieniowy TD-27 oraz nauczycie się, jak używać i konfigurować łączność Bluetooth, połączenie USB Audio, MIDI oraz wejścia/wyjścia.

Przybliżając techniczną stronę V-Drums TD-27KV.

Sercem instrumentu jest potężny nowy silnik brzmieniowy TD-27 oparty o wysokiej jakości, w pełni konfigurowalne dźwięki perkusji i talerzy.
W odróżnieniu od innych modeli w tej klasie elektronicznych perkusji, TD-27KV wyposażono w większe pady i talerze, dzięki czemu zestaw jest znacznie bardziej zbliżony do perkusji akustycznej. Warto tu zaznaczyć, że zarówno pady, jak i talerze łączą się z modułem TD-27 za pomocą kabli USB.

Producent w zestawie oferuje werbel w rozmiarze 14x 4.3″ wykonany ze stali nierdzewnej, 10″ tomy wyposażone w legendarne wielowarstwowe naciągi siateczkowe Rolanda, zapewniające bardzo dobrą reakcję i regulowane napięcie dla naturalnego odbicia. Do tego dochodzą 12 calowe talerze hi-hat montowane na standardowym akustycznym statywie, 18 calowe talerze ride oraz 12 ”i 13” talerze crash montowane na mocnych ramionach wysięgnika.

Wisienką na torcie jest tu unikatowa technologia Prismatic Sound Modeling oraz PureAcoustic Ambience Technology pozwalające na szczegółowe uchwycenie stylu i sposobu gry oraz optymalizację każdego zestawu, tworząc niezwykle naturalne i wciągające pole dźwiękowe podczas grania.

O Roland V-Drums TD-27KV pisaliśmy już kilkukrotnie. Wszystkie nasze publikacje znajdziecie na https://uptone.pl/tag/roland-v-drums-td-27kv/.

Cena instrumentu to ok 13.000,00 zł.

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie:
https://www.roland.com/pl/products/td-27kv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here