Roland PD-140DS – możliwości tego werbla mogą was zaskoczyć

0

Elektroniczne pianino, elektroniczna perkusja… A dlaczego by nie? Poznajcie pad werblowy Roland PD-140DS, który pozwali zabłysnąć Twoim ulubionym technikom akustycznym.

Pad werblowy Roland PD-140DS to połączenie tradycyjnego werbla z najnowszą technologią wyzwalania. Trójwarstwowy, dopasowany do 14 calowego korpusu naciąg siatkowy sprawia, że gra na PD-140DS niemal nie rożni się od gry na “analogowym” instrumencie, zapewniając naturalne odbicie i znajome odczucia podczas gry. Dzięki nowo opracowanemu systemowi czujników Roland, wykrywanie ruchów w każdym obszarze padu jest dokładniejsze, a dynamika gry jest rejestrowana w najdrobniejszych szczegółach. Ponadto, tradycyjna technika krzyżowania jest automatycznie wykrywana, gdy podkładka wyczuwa twoją pozycję ręki i odpowiednio się dostosowuje. Dzięki niezrównanej reakcji PD-140DS każdy niuans werbla jest naturalny, szczegółowy i pełen charakteru.

Optymalną wydajność werbel osiągnie w połączeniu z nowym, flagowym modułem brzmieniowym Roland TD-50.

Więcej info:
Producent – pl.rolandeasteurope.com

Roland TD-50

14-calowy werbel PD-140DS pozwala błyszczeć Twoim ulubionym technikom akustycznymFlagowa seria Roland TD-50 V-Drums to potężny sprzęt. Z modułem dźwiękowym TD-50 współpracuje cyfrowy werbel PD-140DS, który wprowadza nowy poziom ekspresji do pracy z werbelami. Zupełnie nowa, trójwarstwowy siatkowy mesh head jest dopasowany do standardowej 14-calowej wielkości, zapewniając naturalne odbicie i znajome odczucie. Dzięki nowo opracowanemu systemowi czujników Roland, wykrywanie ruchów w każdym obszarze padu jest dokładniejsze, a dynamika gry jest rejestrowana w najdrobniejszych szczegółach. Ponadto, tradycyjna technika krzyżowania jest automatycznie wykrywana, gdy podkładka wyczuwa twoją pozycję ręki i odpowiednio się dostosowuje. Dzięki niezrównanej reakcji PD-140DS każdy niuans werbla jest naturalny, szczegółowy i pełen charakteru.Dowiedz się więcej: http://pl.rolandeasteurope.com/products/td-50kv_kd-a22/#TD50

Opublikowany przez Roland Polska na 27 lutego 2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj