Projekt Excelsior – D’Addario i naciągi Evans w walce z COVID-19

0

Mająca swoją siedzibę w pogrążonym epidemią koronawirusa stanie Nowy Jork, firma D’Addario postanowiła wesprzeć amerykańską służbę zdrowia. Producent opracował system produkcji osłon twarzy z wykorzystaniem tworzywa używanego do naciągów Evans G2.

Inżynierowie pracujący dla D’Addario naprawdę wzięli sobie do serca wagę problemu, bo opracowanie prototypu maski zajęło im zaledwie 3 dni – do tego celu wykorzystali tworzywo, które używane jest do produkcji naciągów Evans G2.

“Nazwaliśmy ten projekt Excelsior w oparciu o motto stanu Nowy Jork, które oznacza ‘coraz wyżej’ i dobrze oddaje niezwykłą determinację i podejście ‘możemy to zrobić’, które cechują nasz mały zespół inżynierów i designerów. Symbolizuje ono również nasza aktualne credo podczas kryzysu związane z epidemią COVID-19: #wewillplayon” 
– mówi prezes firmy John D’Addario III.

Szczęście w nieszczęściu, że do D’Addario należy również uznana przez amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA) okołomedyczna marka Dynatomy, której linie produkcyjne mogą być wykorzystywane do produkcji osłon z medycznym atestem. Dzięki temu, zaledwie do 27 kwietnia firma zakłada produkcję na poziomie aż 100 tysięcy osłon tygodniowo.

“Planujemy produkować nasze maski tak długo, jak długo będą one potrzebne w Nowym Jorku i gdziekolwiek na świecie. Z wielkim szacunkiem obserwujemy niezwykłą pracę, jaką wykonują służby medyczne i inni pracownicy kluczowych usług na świecie. Choć nie możemy porównywać naszych działań z bezgranicznym oddaniem owych bezinteresownych bohaterów, czujemy się odpowiedzialni, aby wziąć udział w przezwyciężeniu kryzysu związanego z epidemią COVID-19″.
dodaje szef działu innowacji Jim D’Addario.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.daddario.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj