Prezentacja nowych blach Paiste 2002 Extreme Crash!

0

Paiste zaprezentował nowe blachy 2002 Extreme Crash na początku stycznia, podczas NAMM2019. Dziś mamy dla Was kolejną prezentację ich możliwości brzmieniowych!

Przypomnijmy, że talerze serii 2002 zostały wprowadzone przez firmę Paiste w 1971 r., a celem ich było zaspokojenie potrzeb dźwiękowych szybko rozwijających się i ewoluujących brzmień gatunków w muzyce rockowej. I tak przez te wszystkie lata, ciepła, jasna i potężna energia, jaką oferowały modele serii 2002, stała się podstawą brzmienia i świadomym wyborem wielu legendarnych perkusistów.

Jak dodaje producent: częścią atrakcyjności blach Paiste 2002, była ich zdolność do „przecinania muzyki”, przebijania się przez nią, umożliwiając perkusistom swobodne ustawianie akcentów nawet w ostrych i gęstych sytuacjach dźwiękowych. Nowe Paiste 2002 Extreme Crash mają przenieść tę umiejętność na jeszcze wyższy poziom! 🙂

Nowe talerze perkusyjne Paiste 2002 Extreme Crash dostępne są w rozmiarach 18″, 19″ oraz 20″ i charakteryzują się jasnym, ostrym atakiem, wybrzmiewając ciepłym i mięsistym soundem, który jest w stanie zdominować nawet bardzo głośną muzykę. W związku z ich dość ekstremalnym przeznaczeniem, co sugeruje nawet nazwa modeli, producent zwrócił szczególną uwagę na ich trwałość stosują przy ich produkcji bardzo rygorystyczne normy.

Podsumowując…  Talerze Paiste 2002 Extreme Crash powinny być idealną propozycją dla “ciężkich perkusistów”, którzy potrzebują niezawodnej, solidnej mocy w ekstremalnych ustawieniach głośności.

Przypomnijmy także, że blachy perkusyjne Paiste 2002, są niezmienni i w całości wytwarzane ręcznie w Szwajcarii!

Więcej szczegółów
Producent: http://www.paiste.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here