Pete Lockett prezentuje perkusjonalia od Latin Percussion

0

Pete Lockett to artysta związany z marką Latin Percussion. Dziś prezentuje nam możliwości brzmieniowe kilku ciekawych perkusjonaliów tej marki.

Latin Percussion Udu Drum Utar (LP1400-UT) to instrument o najniższej tonacji z pośród instrumentów Utar. Jak usłyszycie, komora dzwonka wytwarza przyjemny jasny dźwięk, natomiast korpus potrafi wytwarzać dźwięki zbliżone do dzwonków alpejskich.

Więcej szczegółów: http://www.lpmusic.com/udu-drum-utar


Latin Percussion Jam Block LP1204 to pudełko akustyczne dające przyjemny oraz ciepły “klik” o nieco wyższym dźwięku. Dzięki konstrukcji ze specjalnego tworzywa sztucznego jest bardziej odporny na uderzenia niż klasyczny drewniany block. W komplecie uchwyt do montażu na pręcie. Konstrukcja instrumentu pozwala na zawieszenie uchwytu z trzech różnych stron.

Więcej szczegółów: http://www.lpmusic.com/products/piccolo-jam-block


Latin Percussion Jam Block High (LP1205) to instrument perkusyjny, uderzany pałką generujący wyraźny, głośny “KLIK”. Często nazywany jest “plastikowym cowbellem” – w odróżnieniu od których są przyjemniejsze dla ucha (tradycyjny cowbell wykonany jest z metalu przez co jego dźwięk jest dużo ostrzejszy). W komplecie uchwyt do mocowania na statywie – możliwość zamontowania uchwytu z różnej strony instrumentu.

Więcej szczegółów: http://www.lpmusic.com/jam-block-with-brack-high-p

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.lpmusic.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here