Perkusyjne nowości marki Tama na rok 2021

211

Jeden z najważniejszych światowych producentów zestawów perkusyjnych, czyli firma Tama, opublikował na swojej stronie internetowej katalog nowości na rok 2021.

Wśród wartych uwagi produktów znajdziemy zestawy bębnów w różnych klasach cenowych i wersjach wykończeniowych: serię STAR (w wersjach Bubinga, Maple i Walnut), Starclassic, Starclassic Performer, Superstar Classic oraz Imperialstar.

TAMA STAR MAPLE RECB (Emerald Sea Curly Maple Burs)

Na potrzeby mobilności oraz ograniczonej przestrzeni godne polecenia mogą okazać się kompaktowe zestawy Club-JAM Suitcase i Club-JAM Flyer, a także Cocktail-JAM.

Smakowicie zapowiadają się werble: STAR Reserve Hand Hammered Aluminum, STARPHONIC Walnut, S.L.P. Dynamic Bronze, a ciekawym dodatkiem do już posiadanego zestawu może być płytki werbel “efektowy” Metalworks 14″ x 3.

TAMA STAR Reserve Hand Hammered Aluminum 14″ x 6.5″

W tegorocznym katalogu perkusyjnym Tama znajdziemy także szereg przydatnych akcesoriów, od pokrowców i toreb, przez pałki, pady i perkusjonalia, aż po statywy do mikrofonów. A dla fanów marki – silikonowe, kolorowe podkładki pod kubek z logo Tama!

Pełną listę tegorocznych nowości marki Tama znajdziecie TUTAJ:
https://www.tama.com/eu/news/detail/20201202131828.html

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl