Pearl MidTown w limitowanym wykończeniu “ORANGE CRUSH”

0

Trzeba przyznać, że limitowane wykończenie ORANGE CRUSH robi  wrażenie. Pearl Midtown to niewielki gigowy zestaw perkusyjny, który znajdzie swoje miejsce w klubie, w studiu czy na scenie, a w tym wykończeniu będzie przykuwał szczególną uwagę 🙂

Żaden szanujący się producent bębnów nie może obyć się bez małego zestawu “koktailowego” w swojej ofercie. Reprezentantem marki Pearl w tym bardzo popularnym segmencie jest właśnie MidTown. Jest to klubowy zestaw z charakterem, którego uniwersalność zastosowań, mobilność i bardzo korzystna cena (ok.2.000 zł) sprawiają, że jest w kręgu zainteresowań wielu perkusistów.

Zestaw oparty jest na niewielkim 16-calowym bębnie basowym i korzysta z rozwiązań które znajdziemy również u innych producentów. Pearl bardzo umiejętnie wymiksował wszystkie propozycje, a efekt jest bardzo atrakcyjny. Świetnie wyceniony shell set posiada wiszący tom 10, oraz stojący 13 cali, uzupełniony o werbel w rozmiarze 13×6 cala. Nastrojony na porządnych naciągach zestaw zaskakuje “dojrzałym” brzmieniem. Wyposażoną w podnośnik centralkę bez problemu ustawimy na wygodnej wysokości, a wycięta obręcz pozwoli komfortowo ustawić każdą stopkę bez niebezpieczeństwa haczenia łańcuchem.

Więcej publikacji o tym zestawie znajdziecie TUTAJ

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutor: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here